Scroll Top

Saisei medicinos centras yra įsteigtas Japonijos gydytojo, profesoriaus, medicinos mokslų
daktaro Inui Toshio. „Saisei“ japonų kalba reiškia atgimimą.

Dr. T. Inui savo veiklą pradėjo kaip šeimos gydytojas dar 1987 metais, vėliau, kai po nesėkmingo gydymo nuo vėžio mirė jo tėvas, dr. T. Inui įsteigė ir imunoterapijos kliniką „Saisei Mirai“, kurioje pradėti gaminti ir taikyti gydymui pažangios terapijos vaistiniai preparatai.Tuo metu medicinos mokslas aktyviai domėjosi žmogaus organizmo sugebėjimu pačiam įveikti ligą, imunoterapija pradėta taikyti kaip papildanti klasikinius vėžio gydymo būdus (chirurginį gydymą, spindulinę terapiją, chemoterapiją) arba net vietoj jų. Vėliau pažangios terapijos produktus pradėta taikyti gydant ir kitas ligas, o taip pat profilaktiškai – siekiant padėti žmogui nesusirgti ir kuo ilgiau išlikti sveikam ir jaunam.

Nuo 2009 m. dr. Inui įmonė, vienijanti jau ne vieną gydymo įstaigą Osakoje, Kobėje, vėliau ir Tokijuje, oficialiai gauna „Saisei“ vardą.

2011 m. „Saisei“ pradeda gaminti pažangios terapijos vaistinius preparatus ir maisto papildus, kuriuos sėkmingai taiko gydymui ir ligų prevencijai

Nuo 2009 m. dr. Inui įmonė, vienijanti jau ne vieną gydymo įstaigą Osakoje, Kobėje, vėliau ir Tokijuje, oficialiai gauna „Saisei“ vardą. Pavadinimas „Saisei“ japonų kalba reiškia atgimimą.

2011 m. „Saisei“ pradeda gaminti pažangios terapijos vaistinius preparatus ir maisto papildus, kuriuos sėkmingai taiko gydymui ir ligų prevencijai.

Inovatyvūs maisto papildai

Nuo 2011 m. „Saisei“ įmonių grupės įmonė „Saisei Pharma“ pradėjo gaminti ir maisto papildus, kuriuos sėkmingai taiko ligų prevencijai. Saisei Pharma įmonės gaminami maisto papildai yra notifikuoti ir Lietuvoje, juos galima įsigyti mūsų medicinos centre.

Šiuolaikinės Japonijos klinikos išlaikė tradicinę orientaciją į ligų prevenciją – pirmiausia
išklausomi žmogaus lūkesčiai, išsiaiškinamos priežastys, trukdančios jam gerai jaustis. Siekiama gydyti žmogų, o ne ligą, didelį dėmesį kreipiant žmogaus gyvenimo būdui ir psichinei sveikatai.

XXI amžius prie visų tradicinių japoniškų gydymo metodų, tame tarpe masažo, akupunktūros,
gydymo vaistažolėmis, pridėjo pažangios terapijos mokslo pasiekimus, aukštos kokybės maisto papildus.


Mes tikime, kad sugebėsime suderinti japonišką dėmesingumą ir pagarbą pacientui, pasaulinius mokslo laimėjimus ir įvairių Lietuvos medicinos specialistų profesionalumą.