Kineziterapija

Kineziterapeutė Emilija Zabulienė

Profesinės veiklos specializacija – traumatologija- ortopedija. 12 m. darbo patirtis dirbant sąnarių endoprotezavimo, raiščių, meniskų pažeidimų ir pooperacinio atsistatymo srityje, 5 m. darbo patirtis dirbant fizinio krūvio terapijos klinikoje su pacientais sergančiais širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, onkologinėmis ligomis. Nirvana fitness instruktorė, japoniško Kobido masažo specialistė. Gydomojo klasikinio masažo lektorė.

Japoniškas Kobido veido masažas – tai giliomis tradicijomis ir senovine technika paremta unikali japonų sveikatos, jaunystės ir grožio puoselėjimo metodika. Masažas apima kaklo, sprando, veido ir galvos sritis.

Greitais, ritmiškais pirštų judesiais stimuliuojami ir tonizuojami veido raumenys, aktyvinama kraujo ir limfos apykaita. Masažas padeda pašalinti nuovargio žymes, sumažina raukšles, formuoja veido ovalą, koreguoja skruostų, smakro linijas, lūpų kampučius bei antakius.

Oda tampa skaistesnė, stangresnė, sumažėja patinimai. Masažo metu suaktyvėjusi kraujotaka padeda pasišalinti toksinams bei paspartina deguonies ir maistinių medžiagų pernešimą į veido audinius, atkuria odos drėgmės balansą.

Masažo metu ne tik atpalaiduojamos raumenų įtampos kakle, veide, bet ir veikiama nervų sistema. Atsipalaiduoja visas kūnas, gerėja emocinė būsena, atgaunamos fizinės jėgos,sveikesnė ir jaunatviškesnė išvaizda. Kobido masažas rekomenduojamas tiek moterims, tiekvyrams. Veido masažas atliekamas su ekologišku argano aliejumi.